RabíkSrub

Věříme, že...
- naší odměnou je spokojený úsměv dětí
- pracujeme s dětmi, protože nás to baví!
Proč...
- máme dlouholeté zkušenosti
- jsme stálý tým lidí

Pokračujeme
Nezměnili jsme nic na co jste byli zvyklí.
Z oragnizačních důvodů TTO Srub (http://www.srubak.cz) již pro nedostatečnou kapacitu, muselo omezit svou funkci. Avšak po vzájemné dohodě jsme převzali organizování letních dětských táborů. Pro Vás to znamená pouze změnu organizátora a způsobu platby.

Doprava
Autobusem z Kladna a Prahy, tam i zpět. Informace o místě a času srazu, popř. návratu Vám budou zaslány písemně při objednávce tábora.

Stravování
4× denně (kuchyně v objektu).

Jídlo se vydává v jídelně. Obědy jsou vždy teplé. Rozmanitost a kvalita odpovídá školní jídelně. Pokrmy se zásadně připravují přímo v táborové kuchyni v ten samý den, co jsou konzumovány. Pokud se oddíly vypraví na celodenní výlet, je pro ně připravena odpovídající svačina.

Po celý tábor mají děti neustále k dispozici připravený čaj nebo vodu se šťávou. Kuchyně samotná i provoz v ní odpovídá veškerým hygienickým předpisům. Děti jsou vedeny k tomu, aby si před jídlem myly ruce. Několikrát za tábor se každý oddíl dostane do místního obchodu v obci, kde si děti mohou doplnit své soukromé zásoby dobrot a pamlsků.

Dětský tábor